Uždaryti langą
Užklausos forma


Paskambinkite:+370 681 81788
Parašykite:pardavimai@bflt.lt

Naujieji „Aquarea“ K ir L kartų šilumos siurbliai

2023-01-31
Naujiena

Naujieji K ir L kartos siurbliai

 

 

„Panasonic“ naujieji „Aquarea“ K ir L kartos siurbliai rinkai bus pristatyti 2023 m. pavasarį. Jie yra naujausi „Panasonic“ mokslinių tyrimų ir plėtros centruose sukurti gaminiai, atspindintys bendrovės vertybes per inovacijas ir atitinkantys jos viziją kurti mažo anglies dioksido kiekio technologijas visuomenei. Naujuose modeliuose daugiausia dėmesio skiriama energijos vartojimo efektyvumui ir pristatoma serija, kurioje naudojamas natūralus šaltnešis.

 

 

  • „Aquarea“ K kartos siurbliuose naudojamas šaltnešis R32. Jie idealiai tinka šildymui, vėsinimui bei buitinio karšto vandens ruošimui ir puikiai veikia net ekstremalios lauko temperatūros sąlygomis. Šis modelis ypač tinkamas naujiems pastatams ir gerai izoliuotiems namams. Galima įsigyti T-CAP serijos įrenginius.

 

 

  • „Aquarea“ L kartos siurbliuose naudojamas natūralus šaltnešis R290. Jų vidinio ir lauko blokai sujungti hidrauline jungtimi, o paduodamo srauto vandens temperatūra siekia iki 75 °C (kai lauko temperatūra iki -10 °C). Šie įrenginiai idealiai tinka modernizavimo sprendimams, kai namai renovuojami nekeičiant esamų radiatorių.

 

2022 m. „Good Design“ apdovanojimų vertinimo komisija pastebėjo, kad „Panasonic“ naujųjų „Aquarea“ K ir L kartos siurblių dizainas „pranoksta vien išvaizdai keliamus reikalavimus ir sklandžiai įsilieja į kraštovaizdį bei prisideda prie supančios aplinkos gerinimo. Be to, atsižvelgiant į faktą, kad ant sienos ir taip jau būna tvirtinama nemažai nuotoliniu būdu valdomų prietaisų, čia nuotoliniam valdymui panaudojama lanksti sistema, kurią galima arba integruoti į vidinio bloko korpusą, arba montuoti atskirai.“